Reklama na torbach plastikowych

Korzystaj z sitodruku.
Wyszukiwarka potrafi rozpoznawać numery kierunkowe telefonów, które podajesz na stronie Google+ Lokalnie oraz na twojej stronie internetowej. Jeżeli chcesz by twoja strona została prawidłowo przypisana do miasta na którym ci zależy, dobrze abyś posiadał lokalny numer telefonu. Oczywiście podawaj lokalny numer telefonu jeżeli taki posiadasz. Jeżeli nie masz lokalnego numeru telefonu, nie ma sensu płacenia dodatkowego abonamentu. Rozważ również wydrukowanie reklamy na torbach papierowych, ekologicznych co zwiększy twój zasięg na pozyskanie potencjalnego klienta.

4) Sitodruk na torbie platikowej.
Bądź konsekwentny kiedy w sieci rozprzestrzeniasz dane NAT: Nazwę firmy, Adres firmy oraz Telefon. Wszystkie te elementy powinny się zgadzać z tym co podałeś na swojej stroni internetowej. Dzięki temu kiedy gdzieś w sieci pojawi się nazwa twojej firmy, adres lub numer telefonu, wyszukiwarka będzie w stanie przypisać cytat do twojej strony internetowej i profilu w Google+ Lokalnie.

5) Reklama w postaci nadruku na papierze.
Masz na swojej stronie internetowej podstronę nazwaną „Kontakt” i tylko tam umieściłeś informacje kontaktowe do twojej firmy? Tak się robiło kiedyś. Dziś powinieneś przyłożyć więcej uwagi do ułatwienia użytkownikom kontaktu z tobą. Adres twoje firmy możesz podać w stopce na każdej podstronie, bowiem tam spodziewają się go potencjalni kupcy. Tymczasem lokalny numer telefonu możesz umieścić w widocznym miejscu na każdej podstronie, np. pod logo. Takie działanie ma jeszcze jeden ważny plus. Podstrony wszystkich produktów zostają powiązane przez wyszukiwarkę z twoją lokalizacją.